China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Tsun Yuen Street
HK$12,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
HK$12,500
Price per m²
HK$694
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Happy Valley, Tsun Yuen Street
Loading map