1 room apartment of 61m² in Kowloon

Sai Tso Wan, Kowloon, Hong Kong, China

18,500 $ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

藍田, 麗港城的單位

Property type

apartment

Rooms

1

Size

61 m²

Price

18,500 $

Price per m²

303 $

Map

Sai Tso Wan, Kowloon, Hong Kong, China

Loading map