エイト日本技術開発 松江支店, 朝日橋, Nishitsuda 1-chome, Matsue, Shimane Prefecture 690-0001, Japan
¥48,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
56 m²
Price
¥48,500
Price per m²
¥866
The listing is located at エイト日本技術開発 松江支店, 朝日橋, Nishitsuda 1-chome, Matsue, Shimane Prefecture 690-0001, Japan
Loading map