藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
¥55,000 / month
謙徳ビルのページです。《初期費用減額プラン有物件》
謙徳ビルのページです。《初期費用減額プラン有物件》
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
¥55,000
Price per m²
¥1964
The listing is located at 藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
Loading map