Listed 4 days ago
Okubo-dori Avenue, Shiroganecho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥108,000 / month
39戸
39戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥108,000
Price per m²
¥4909
The listing is located at Okubo-dori Avenue, Shiroganecho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map