chokeibashi-bridge, Kitafukurocho, Nara, Nara Prefecture 630-8114, Japan
¥95,000 / month
【ペット飼育相談可能&インターネット使い放題無料】
【ペット飼育相談可能&インターネット使い放題無料】
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥95,000
Price per m²
¥2065
The listing is located at chokeibashi-bridge, Kitafukurocho, Nara, Nara Prefecture 630-8114, Japan
Loading map