原町, Tobe, Ehime Prefecture 791-2116, Japan
¥26,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥26,000
Price per m²
¥1000
The listing is located at 原町, Tobe, Ehime Prefecture 791-2116, Japan
Loading map