Nishi-uwajima, National Highway Route 185, Saizaki-Noji 3-chome, Mihara, Hiroshima Prefecture 729-2252, Japan
¥42,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
¥42,000
Price per m²
¥1313
The listing is located at Nishi-uwajima, National Highway Route 185, Saizaki-Noji 3-chome, Mihara, Hiroshima Prefecture 729-2252, Japan
Loading map