Listed today
Dogo-himata, Matsuyama, Ehime Prefecture 790-0825, Japan
¥43,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
¥43,000
Price per m²
¥1344
The listing is located at Dogo-himata, Matsuyama, Ehime Prefecture 790-0825, Japan
Loading map