Myodocho 3-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥39,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
42 m²
Price
¥39,500
Price per m²
¥940
The listing is located at Myodocho 3-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map