Listed today
South Korea, Jeju Jeju 신제주 Gwawon-ro, 연동 동산, 63142
₩1,833,333 / month
■매물명 : 연동 트리플시티
■매물명 : 연동 트리플시티
Property type
house
Rooms
3
Size
85 m²
Price
₩1,833,333
Price per m²
₩21569
The listing is located at South Korea, Jeju Jeju 신제주 Gwawon-ro, 연동 동산, 63142
Loading map