藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
¥53,000 / month
ロイヤルハイツ菅原のページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
ロイヤルハイツ菅原のページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥53,000
Price per m²
¥1963
The listing is located at 藤原定家之墓, Karasuma avenue, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0029, Japan
Loading map