Izumisano Shi, Japan
¥102,000 / month
アズ グレイスのページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
アズ グレイスのページです。《初期費用減額プラン有・保証人不要物件》
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
¥102,000
Price per m²
¥1855
The listing is located at Izumisano Shi, Japan
Loading map