Tsuen Wan, Tsuen Wan District, Hong Kong, China
HK$12,000 / month
業主直租,傢私齊全,可提供新床
業主直租,傢私齊全,可提供新床
Property type
apartment
Rooms
2
Size
32 m²
Price
HK$12,000
Price per m²
HK$375
The listing is located at Tsuen Wan, Tsuen Wan District, Hong Kong, China
Loading map