青空保育園, 境木島大間々線, 東小保方町, Isesaki, Gunma Prefecture 379-2231, Japan
¥48,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
¥48,000
Price per m²
¥842
The listing is located at 青空保育園, 境木島大間々線, 東小保方町, Isesaki, Gunma Prefecture 379-2231, Japan
Loading map