やすらぎの道, Kitafurocho, Nara, Nara Prefecture 630-8355, Japan
¥120,000 / month
【ペット飼育相談可能&インターネット使い放題無料】
【ペット飼育相談可能&インターネット使い放題無料】
Property type
apartment
Rooms
2
Size
62 m²
Price
¥120,000
Price per m²
¥1935
The listing is located at やすらぎの道, Kitafurocho, Nara, Nara Prefecture 630-8355, Japan
Loading map