China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Mut Wah Street 14-26, Wing Shun Building
HK$10,800 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
HK$10,800
Price per m²
HK$415
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Kwun Tong, Mut Wah Street 14-26, Wing Shun Building
Loading map