29, Yau Tong, Sam Ka Tsuen, Kwun Tong District, China
HK$17,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
HK$17,000
Price per m²
HK$607
The listing is located at 29, Yau Tong, Sam Ka Tsuen, Kwun Tong District, China
Loading map