小松市武道館, National Highway Route 360, Jonanmachi, Komatsu, Ishikawa Prefecture 923-0941, Japan
¥39,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥39,000
Price per m²
¥848
The listing is located at 小松市武道館, National Highway Route 360, Jonanmachi, Komatsu, Ishikawa Prefecture 923-0941, Japan
Loading map