Avenida Brigadeiro Luís Antônio, Jardim Paulista, São Paulo - SP, 04001-000, Brazil
R$5,960 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
R$5,960
Price per m²
R$213
The listing is located at Avenida Brigadeiro Luís Antônio, Jardim Paulista, São Paulo - SP, 04001-000, Brazil
Loading map