2 rooms apartment of 55m² in Mönsterås

383 37, Sweden

5,866 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Parkgatan 29 C

I Pionjären är det varmhyra. Kostnad för hushållsel tillkommer. I samtliga fastigheter i bostadsområdet har vi installerat skalskydd, vilket innebär att entrédörrarna är låsta dygnet runt.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

55 m²

Price

5,866 kr

Price per m²

107 kr

Map

The listing is located at 383 37, Sweden

Loading map