1 room student apartment of 37m² in Bø

Bø, Telemark, Norway

7,880 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Parleilighet

7880 NOK *Prisen endrer seg til 8190 NOK fra august Prisen kan variere med enheten du får tildelt. 37 - 43 kvm Størrelse og inventar kan variere med enheten du får tildelt. Bildene er kun eksempler på boligtypen og kan avvike fra enheten du får. Strøm inkludert Strøm er inkludert i husleia. 👉 OBS! Hybelen/leiligheten er ikke nødvendigvis ledig. Dette er bare en oversikt, så legg til flere alternativer i søknaden din for større sjanse for rask tildeling. Bokhylle Garderobeskap Skrivebord/stol Spisebord med stoler Dobbeltseng Solskjerming Keramisk komfyr Kjøleskap

Property type

student apartment

Rooms

1

Size

37 m²

Price

7,880 kr

Price per m²

213 kr

Map

The listing is located at Bø, Telemark, Norway

Loading map