Listed yesterday
Skuleberget 30, 433 45 Partille, Sweden
18,400 kr / month
Mysig villa i fina Partille med ett lugnt och familjevänligt läge. Här bor du nära natur, service och goda kommunikationer i ett bekvämt boende under sommaren. Ett trivsamt hem med varm och hemtrevlig känsla – perfekt för avkoppling och härliga sommardagar.
Mysig villa i fina Partille med ett lugnt och familjevänligt läge. Här bor du nära natur, service och goda kommunikationer i ett bekvämt boende under sommaren.
Ett trivsamt hem med varm och hemtrevlig känsla – perfekt för avkoppling och härliga sommardagar.
Property type
apartment
Rooms
5
Size
139 m²
Price
18,400 kr
Rental period
Unlimited
Available from
21-06-2026
Price per m²
132 kr
The listing is located at Skuleberget 30, 433 45 Partille, Sweden
Loading map