Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0934, Japan
¥48,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥48,000
Price per m²
¥1778
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0934, Japan
Loading map