unnamed road, Higashidaikumachi 3-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥56,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
¥56,000
Price per m²
¥1647
The listing is located at unnamed road, Higashidaikumachi 3-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map