China, Hong Kong, Kowloon, Sau Mau Ping, Hiu Kwong Street 44, Fu Wah Court
HK$13,900 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
100 m²
Price
HK$13,900
Price per m²
HK$139
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Sau Mau Ping, Hiu Kwong Street 44, Fu Wah Court
Loading map