Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0815, Japan
¥54,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
¥54,500
Price per m²
¥1703
The listing is located at Wakabayashi Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 984-0815, Japan
Loading map