Minamitaya 2-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥67,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
46 m²
Price
¥67,000
Price per m²
¥1457
The listing is located at Minamitaya 2-chome, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map