Amagatsujicho, Nara, Nara Prefecture 630-8014, Japan
¥111,000 / month
【インターネット使い放題無料】
【インターネット使い放題無料】
Property type
apartment
Rooms
3
Size
75 m²
Price
¥111,000
Price per m²
¥1480
The listing is located at Amagatsujicho, Nara, Nara Prefecture 630-8014, Japan
Loading map