China, Hong Kong, Kowloon, Cheung Sha Wan, Caldecott Road 3, The Caldecott Club House
HK$43,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
119 m²
Price
HK$43,000
Price per m²
HK$361
The listing is located at China, Hong Kong, Kowloon, Cheung Sha Wan, Caldecott Road 3, The Caldecott Club House
Loading map