Listed yesterday
Hachijocho, Nara, Nara Prefecture 630-8141, Japan
¥54,000 / month
【仲介手数料無料0円】レオパレス提携店!
【仲介手数料無料0円】レオパレス提携店!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥54,000
Price per m²
¥2842
The listing is located at Hachijocho, Nara, Nara Prefecture 630-8141, Japan
Loading map