Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0934, Japan
¥62,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
¥62,000
Price per m²
¥1676
The listing is located at Aoba Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 981-0934, Japan
Loading map