Kokufucho-Kou, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
¥45,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
45 m²
Price
¥45,500
Price per m²
¥1011
The listing is located at Kokufucho-Kou, Tokushima, Tokushima Prefecture 770-8571, Japan
Loading map