China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Ying Fai Terrace 3, Bella Vista
HK$98,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
350 m²
Price
HK$98,000
Price per m²
HK$280
The listing is located at China, Hong Kong, Hong Kong Island, Mid-Levels, Ying Fai Terrace 3, Bella Vista
Loading map