Listed today

2 rooms apartment of 77m² in Egersund

4370 Egersund, Norway

14,800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pen lys leilighet til leie

Pen lys leilighet til leie Lys leilighet i 1. etg. til leie for ordensfolk. Rolige omgivelser. Stort gårdsrom med 2 tilhørende parkeringsplasser. Felles terrasse ved sjøen. Få minutters gange til sentrum og turområde. Kort avstand til buss og jernbane. Oppvarming basert på varmepumpe.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

77 m²

Price

14,800 kr

Price per m²

192 kr

Map

The listing is located at 4370 Egersund, Norway

Loading map

Popular rental choices