Secrets Akumal Riviera Maya, Carretera Reforma Agraria - Puerto Juárez Km 254 + 600, 77760 Tulum, ROO, Mexico
$50,000 / month
Piedra De Mar 4
Piedra De Mar 4
Property type
apartment
Rooms
1
Size
324 m²
Price
$50,000
Price per m²
$154
The listing is located at Secrets Akumal Riviera Maya, Carretera Reforma Agraria - Puerto Juárez Km 254 + 600, 77760 Tulum, ROO, Mexico
Loading map