Los Andes, Avenida Independencia, 210 0000 Los Andes, Chile
$340,000 / month
ARRIENDA $
ARRIENDA $
Property type
apartment
Rooms
1
Size
59 m²
Price
$340,000
Price per m²
$5763
The listing is located at Los Andes, Avenida Independencia, 210 0000 Los Andes, Chile
Loading map