2 rooms apartment of 67m² in Örebro

Storgatan 55, 703 63 Örebro, Sweden

10,154 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Polhemsgatan 22. Uteplats! (parkering ingår)

Stor tvåa med uteplats! En p-plats ingår i hyran. Förberedd installation för tvättmaskin. Byggnaden uppfördes 1966 i stadsdelen Norr, som nu är en utpräglad och tät bostadsstadsdel. Fasaden som löper längs med storgatan är tidstypiskt bevarad och ger kvarteret runt Bromsplan ett stadsmässigt … Gå till fastigheten

Property type

apartment

Rooms

2

Size

67 m²

Price

10,154 kr

Price per m²

152 kr

Map

The listing is located at Storgatan 55, 703 63 Örebro, Sweden

Loading map