San Diego, 832 9001 Santiago, Chile
$344,627 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
$344,627
Price per m²
$9314
The listing is located at San Diego, 832 9001 Santiago, Chile
Loading map