San Diego, 832 9001 Provincia de Santiago, Chile
$324,787 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
$324,787
Price per m²
$9842
The listing is located at San Diego, 832 9001 Provincia de Santiago, Chile
Loading map