2 rooms apartment of 29m² in Karlovy Vary

Lad. Koubka, 913 34 Karlovy Vary, Czechia

8,500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 10-03-2026

Pronájem bytu 1+1 29m²

Pronájem bytu 1+1, 29 m², zvýšené přízemí, nezařízený, ulice Ladislava Koubka, Karlovy Vary Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 1+1 o velikosti 29 m², který se nachází ve zvýšeném přízemí bytového domu v ulici Ladislava Koubka, ve městě Karlovy Vary. Byt je v dobrém stavu. Byt je nezařízený, což novému nájemníkovi umožňuje zařídit si interiér dle vlastních představ. Dispozice bytu je prakticky řešena. Po vstupu do bytu se nachází chodba, ze které jsou samostatné vstupy do jednotlivých místností. Naproti vstupním dveřím je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Po levé straně chodby je vstup do kuchyně, kde je k dispozici také připojení na pračku. Po pravé straně chodby se vstupuje do obývacího pokoje. Topení a ohřev teplé vody jsou zajištěny plynovým kotlem. Spotřebu elektřiny a plynu si nájemník hradí samostatně na základě smlouvy s dodavatelem. Majitel je otevřený domluvě – v případě zájmu nájemníka o drobné úpravy bytu se této možnosti nebrání, vše je možné řešit po vzájemné dohodě. Byt se nachází v klidné lokalitě s dobrou dostupností služeb, obchodů i MHD. Měsíční nájemné: 8.500 Kč Zálohy na služby: 500 Kč/ měsíc pro jednu osobu Vratná kauce: 10.000 Kč Poplatek RK: 8.500 Kč

Property type

apartment

Rooms

2

Size

29 m²

Price

8,500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

10-03-2026

Price per m²

293 Kč

Map

The listing is located at Lad. Koubka, 913 34 Karlovy Vary, Czechia

Loading map