Kmochova, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia
7,500 Kč / month
Pronájem bytu 1+1, 33 m², Kmochova, Severní Terasa - Dobětice, Ústí nad Labem Nabízím pronájem pěkného bytu 1+1 33 m² v Kmochově ulici v Ústí nad Labem - Severní Terasa - Dobětice. Byt je připraven k okamžitému nastěhování. Byt se nachází ve zvýšené přízemí, k dispozici i výtah. Hlavní vchod do domu je bezbariérový. Nájemné činí 7.500,-Kč měsíčně + poplatky za služby ve výši 3.429,-Kč elektřinu a plyn si hradí nový nájemce sám. Majitel požaduje vratnou kauce ve výši 11.000,-Kč + Odměna RK ve výši 10.000,-Kč V případě více zájemců bude vybrán nový nájemník po konzultaci s majitelem, který preferuje dlouhodobějšího nájemníka. Pokud máte o tento byt zájem, rád s vámi proberu veškeré detaily. Neváhejte mě Těším se na setkání s vámi. Brzy na viděnou
Pronájem bytu 1+1, 33 m², Kmochova, Severní Terasa - Dobětice, Ústí nad Labem Nabízím pronájem pěkného bytu 1+1 33 m² v Kmochově ulici v Ústí nad Labem - Severní Terasa - Dobětice. Byt je připraven k okamžitému nastěhování. Byt se nachází ve zvýšené přízemí, k dispozici i výtah. Hlavní vchod do domu je bezbariérový. Nájemné činí 7.500,-Kč měsíčně + poplatky za služby ve výši 3.429,-Kč elektřinu a plyn si hradí nový nájemce sám.
Majitel požaduje vratnou kauce ve výši 11.000,-Kč + Odměna RK ve výši 10.000,-Kč V případě více zájemců bude vybrán nový nájemník po konzultaci s majitelem, který preferuje dlouhodobějšího nájemníka. Pokud máte o tento byt zájem, rád s vámi proberu veškeré detaily. Neváhejte mě Těším se na setkání s vámi. Brzy na viděnou
Property type
apartment
Rooms
2
Size
33 m²
Price
7,500 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
01-05-2026
Price per m²
227 Kč
The listing is located at Kmochova, 400 11 Ústí nad Labem, Czechia
Loading map