Jana Opletala, 434 64 Most, Czechia
8,100 Kč / month
Pronájem bytu 1 + 1, ul. Jana Opletala, Most, 34 m² Nabízíme Vám k pronájmu byt 1 + 1, v osobním vlastnictví, o celkové výměře 34 m². Bytová jednotka se nachází v 5. NP panelového domu, který stojí ve města Most, v ulici Jana Opletala. Dům je revitalizován - plastová okna, fasáda včetně zateplení, střecha, vstupní prostory, výtah dle norem EU. V bytě je položeno linoleum, nové vnitřní dveře, koupelna je spojena s toaletou - plastový obklad. Volný ihned Nájemné činí 8.100,- Kč + 900,- Kč/další osoba, bez elektřiny a plynu. Při podpisu nájemní smlouvy se hradí vratná kauce ve výši nájmu + nájem na daný měsíc + provize RK 7.600,- Kč. Nájemné je dopředné, do 25. v měsíci na další měsíc. Velmi dobrá občanská vybavenost - parkoviště, potraviny, MHD. Hledáme slušní nájemníky s pracovním poměrem.
Pronájem bytu 1 + 1, ul. Jana Opletala, Most, 34 m² Nabízíme Vám k pronájmu byt 1 + 1, v osobním vlastnictví, o celkové výměře 34 m². Bytová jednotka se nachází v 5. NP panelového domu, který stojí ve města Most, v ulici Jana Opletala. Dům je revitalizován - plastová okna, fasáda včetně zateplení, střecha, vstupní prostory, výtah dle norem EU. V bytě je položeno linoleum, nové vnitřní dveře, koupelna je spojena s toaletou - plastový obklad.
Volný ihned Nájemné činí 8.100,- Kč + 900,- Kč/další osoba, bez elektřiny a plynu. Při podpisu nájemní smlouvy se hradí vratná kauce ve výši nájmu + nájem na daný měsíc + provize RK 7.600,- Kč. Nájemné je dopředné, do 25. v měsíci na další měsíc. Velmi dobrá občanská vybavenost - parkoviště, potraviny, MHD. Hledáme slušní nájemníky s pracovním poměrem.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
34 m²
Price
8,100 Kč
Price per m²
238 Kč
The listing is located at Jana Opletala, 434 64 Most, Czechia
Loading map