2 rooms apartment of 34m² in Teplá

Město, Karlovarský, Czech Republic

10,900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 1+1 34m²

Pronájem bytu 1+1, 36 m², ul. Sokolská, Velká Dlážka - Přerov Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 1+1 nacházející se na ulici Sokolská v Přerově. Byt o celkové výměře 36 m² prošel kompletní rekonstrukcí, která zajišťuje moderní a komfortní bydlení. Dispozice bytu tvoří samostatný obytný pokoj a oddělená kuchyň, což zajišťuje dostatek soukromí i praktičnosti při každodenním užívání. Dále je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou, dále se nachází prostorná vstupní chodba s dostatkem místa pro úložné řešení. Byt působí velmi světlým a příjemným dojmem a je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro pár hledající klidné a moderní bydlení. Měsíční nájemné činí 10 900 Kč, zálohy na energie jsou stanoveny ve výši 3 500 Kč. Vratná kauce činí 2× měsíční nájemné a provize RK ve výši jednoho nájmu. Byt je k dispozici ihned. Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte

Property type

apartment

Rooms

2

Size

34 m²

Price

10,900 Kč

Price per m²

321 Kč

Map

The listing is located at Město, Karlovarský, Czech Republic

Loading map