2 rooms apartment of 42m² in Bystřice pod Hostýnem

Kroužky, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, Czechia

12,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 1+1 42m²

Pronájem bytu 1+1 42 m², Bystřice pod Hostýnem K pronájmu nově vybudovaný byt o dispozici 1+1, který se nachází v přízemí domu na ulici Kroužky v Bystřici pod Hostýnem. Byt zaujme především svou funkční dispozicí, klidnou polohou a velmi dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti. Dispoziční řešení tvoří vstupní předsíň, samostatný pokoj, kuchyň, chodba, koupelna a oddělené WC. K bytu náleží vyhrazené parkovací stání a příjemný prostor pro venkovní posezení, případně zahrádka, která rozšiřuje komfort užívání zejména v teplejších měsících. Vytápění i ohřev vody jsou řešeny vlastním plynovým kotlem. Mezi hlavní benefity patří: klidná a vyhledávaná lokalita, veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti (obchody, mateřská a základní škola, možnosti pro volnočasové aktivity). Nově realizovaný byt připravený ke komfortnímu bydlení. Byt je k dispozici od 1. 6. 2026. Měsíční nájemné činí 12.000 Kč + zálohy na energie 3.000 Kč. Při podpisu nájemní smlouvy se hradí: první nájem včetně energií: 15.000 Kč, vratná kauce: 15.000 Kč, provize realitní kanceláři: 15.000 Kč, celkem: 45.000 Kč. Celková užitná plocha bytu je 42 m². V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání termínu prohlídky nás neváhejte

Property type

apartment

Rooms

2

Size

42 m²

Price

12,000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

286 Kč

Map

The listing is located at Kroužky, 768 61 Bystřice pod Hostýnem, Czechia

Loading map