2 rooms apartment of 46m² in Olomouc

Uhelná, 771 00 Olomouc, Czechia

14,000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 1+1 46m²

Pronájem bytu 1+1 v centru města Olomouce - ul. Uhelná Pronájem bytu 1+1, 46m², OV v centru města Olomouce - ul. Uhelná. Jedná se o byt v 1. p. cihlového domu. Byt bude nezařízen, pouze kuchyň. linka vč. vestavěných spotřebičů. V koupelně je vana. Topení je elektrickými přímotopy. Byt je volný ihned. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 20 tisíc. Elektřinu si nájemce přepisuje na sebe.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

46 m²

Price

14,000 Kč

Price per m²

304 Kč

Map

The listing is located at Uhelná, 771 00 Olomouc, Czechia

Loading map