1 room apartment of 27m² in Brno

Dornych, 601 69 Brno, Czechia

17,390 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 03-09-2026

Pronájem bytu 1+kk 27m²

Pronájem moderního 1+kk (Deluxe) u Vaňkovky BEZ PROVIZE Nabízíme k pronájmu světlý, zařízený byt 1+kk (27-30 m²) na strategické adrese Dornych, blízko centra města. Lokalita, kde máte vše u nosu: Pár kroků od Galerie Vaňkovka, supermarketu Lidl a business areálu Vlněna. Na Hlavní nádraží i do historického centra dojdete do 15 minut, perfektní dostupnost MHD do všech částí Brna. Vybavení bytu: Byt je vybaven a připraven k nastěhování. Najdete zde kuchyňskou linku (varná deska, lednice s mrazničkou, myčka, mikrovlnka), manželskou postel, pracovní stůl se židlí pro studium či home office, šatní skříně, pohovka a rekuperace. Koupelna disponuje sprchovým koutem a umyvadlem a toaletou. Flexibilita: Byt je ideální pro studenty, stážisty, manažery i pracující. Nabízíme možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu. Nadstandardní zázemí v budově: Recepce 24/7, Gym, Lobby / Společenská místnost, kolárna, prádelna - k dispozici jsou pračky i sušičky, možnost parkování a dalších extra služeb za příplatek. Nájemné: 17 390 Kč Zálohy za energie, služby a Internet: 4 000 Kč Vratná kauce: 30 000 Kč ID jednotky: DELUXE FOR ENGLISH - please do not hesitate to

Property type

apartment

Rooms

1

Size

27 m²

Price

17,390 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

03-09-2026

Price per m²

644 Kč

Map

The listing is located at Dornych, 601 69 Brno, Czechia

Loading map