1 room apartment of 29m² in Děčín

Informační centrum Městská knihovna Děčín, Karla Čapka 1441/3, 405 02 Děčín, Czechia

8,900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 1+kk 29m²

Pronájem bytu 1+kk s lodžií, 30m², pěkný výhled Nabízím k pronájmu velmi pěkný byt 1+kk s lodžií, 30m². Byt se nachází v centru Děčína, v ulici Karla Čapka. Byt je po kompletní rekonstrukci, kuchyňská linka včetně pračky, krásná koupelna se sprchovým koutem, nové podlahy, plastová okna atp. Z bytu a z lodžie je velmi pěkný výhled na Labe, dům velmi slušný, čistý a klidný. Před domem je možnost parkování. V bytě není možné mít psa. Nutno složit kauci ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájem 8.900,-Kč/měsíc + energie (cca 3.500,-Kč v případě 1 bydlící osoby).

Property type

apartment

Rooms

1

Size

29 m²

Price

8,900 Kč

Price per m²

307 Kč

Map

The listing is located at Informační centrum Městská knihovna Děčín, Karla Čapka 1441/3, 405 02 Děčín, Czechia

Loading map