1 room apartment of 30m² in Ostrava

Na Fifejdách 1557/13, 702 00 Ostrava, Czechia

7,410 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-02-2026

Pronájem bytu 1+kk 30m²

Pronájem bytu 1+KK Moravská Ostrava - širší centrum Pronájem nezařízeného bytu 1+KK o velikosti 30 m² ve zvýšeném přízemí třípodlažního cihlového domu v širším centru Ostravy na ul. Na Fifejdách (pod Městskou nemocnicí Ostrava). Dispozice bytu nabízí předsíň ze které je vstup do obytného pokoje s kuchyňským koutem a do koupelny se sprchovacím koutem a sloučeným WC. Kuchyňský kout je vybaven kuch. linkou se sklokeramickým varným panelem. V celém bytě je sjednocená velmi praktická PVC podlaha. Koupelna disponuje prostorem pro umístění velké automatické pračky. Okna se širokými vnitřními parapety jsou plastová, dům je zateplen. Byt je vytápěn ústředním topením s termoregulačními ventily a měřidly spotřeby tepla obdobně jako dodávka teplé vody pro domácnost. Dům má vlastní plynovou kotelnu. K bytu přináleží samostatná komora umístěná mimo byt na podlaží. Jedná se o velmi praktickou lokalitu mezi náměstím Republiky, Městskou nemocnicí Fifejdy a administrativní budovou IZS 112. Parkování veřejné na ulici před domem. Železniční zast. Stodolní v docházkové vzdálenosti cca 270 m (4 min. chůze). TRAM náměstí Republiky a UAN cca 300 m (5 min. chůze). Nemocnice Fifejdy cca 230 m (4 min. chůze). Kancelářská budova IQ Towers cca 480 m (8 min. chůze). Kancelářský komplex Orchard cca 1,2 Km - trolejbus jedna zastávka. Zobrazený nábytek není předmětem pronájmu. Byt se nabízí bez nábytku. Základní nájemné 7.410,- Kč + 7.700,- Kč záloha na topení + 970,- Kč/1 os, záloha na teplou a studenou vodu, úklid a osvětlení domu + spotřeba elektřiny přepis na nájemníka (vaření, svícení, zásuvky). Skutečná spotřeba za topení a vodu bude vyúčtována dle skutečné spotřeby s vrácením přeplatku. Platba pronajímateli při bydlení 1 osoby 10.080,- Kč + spotřeba elektřiny (doporučená záloha 1.000- Kč) Při bydlení 2 osob +850,- Kč zálohy na služby. Kauce 15.000,- Kč. Poplatek RK 7.400,- Kč.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

30 m²

Price

7,410 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

15-02-2026

Price per m²

247 Kč

Map

The listing is located at Na Fifejdách 1557/13, 702 00 Ostrava, Czechia

Loading map