Grygovská, 783 72 Vsisko, Czechia
9,500 Kč / month
Pronájem bytu 1+kk Velký Týnec, Grygovská o velikosti 29,7 m² Pronájem bytu 1+kk Velký Týnec, Grygovská o velikosti 29,7 m². Okna jsou plastová, elektřina v mědi. Topení elektrické podlahové, ohřev vody boiler. Podlahy jsou plovoucí a v koupelně je dlažba. V koupelně sprchový kout, wc, boiler, umyvadlo, přípojka na pračku. V obývací části kuchyň do L s vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramické varné centrum, myčka a vestavěná lednička s mrazákem. Dům je zateplen a s novou fasádou. Za domem se nachází zahrada, která je ve vlastnictví majitelů bytů. K bytu patří sklep o velikosti cca 1,5 x 3 m. Nájem 10 000,-Kč + inkaso 3 260,-Kč, vratná kauce 15 000,-Kč. Nekuřácký byt. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost a dobrá dostupnost do Olomouce - 5 min.
Pronájem bytu 1+kk Velký Týnec, Grygovská o velikosti 29,7 m² Pronájem bytu 1+kk Velký Týnec, Grygovská o velikosti 29,7 m². Okna jsou plastová, elektřina v mědi. Topení elektrické podlahové, ohřev vody boiler. Podlahy jsou plovoucí a v koupelně je dlažba. V koupelně sprchový kout, wc, boiler, umyvadlo, přípojka na pračku. V obývací části kuchyň do L s vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramické varné centrum, myčka a vestavěná lednička s mrazákem.
Dům je zateplen a s novou fasádou. Za domem se nachází zahrada, která je ve vlastnictví majitelů bytů. K bytu patří sklep o velikosti cca 1,5 x 3 m. Nájem 10 000,-Kč + inkaso 3 260,-Kč, vratná kauce 15 000,-Kč. Nekuřácký byt. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost a dobrá dostupnost do Olomouce - 5 min.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
9,500 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
15-04-2026
Price per m²
317 Kč
The listing is located at Grygovská, 783 72 Vsisko, Czechia
Loading map